• Rookie
4 Kolory Naturalne Konjac Gąbka Pielęgnacja Czyszczenie Gąbki Do Mycia Twarzy Głęboko Oczyszczający Wybielanie Pory Gąbki Kosmetyczne Puff Puff

4 Kolory Naturalne Konjac Gąbka Pielęgnacja Czyszczenie Gąbki Do Mycia Twarzy Głęboko Oczyszczający Wybielanie Pory Gąbki Kosmetyczne Puff Puff

€ 1.00
€ 1.53
Ilość produktu
w magazynie

modname ckeditor = -9.97/piece   4 Kolory Naturalne Konjac Gąbka Pielęgnacja Czyszczenie Gąbki Do Mycia Twarzy Głęboko Oczyszczający Wybielanie Pory Gąbki Kosmetyczne Puff Puff      cechy : 100% nowy i wysokiej jakości.
trądzik zabić-bakterie powodujące.
głęboki dół oczyszczanie twarzy porów.
zapewniają miękkie i higieniczne wykorzystanie dla pań.
efekt wybielania i exfoliator w długotrwałego stosowania.
delikatnie złuszcza przynieść powrotem naturalny blask skóry.
może być używany do czyszczenia twarzy dokładnie, wygodne w użyciu.dane techniczne :
materiał : naturalne konjac
kolor : czarny, zielony,, fioletowy
rozmiar : 70*40mm Zawartość opakowania :
1 x Naturalne Konjac Gąbkauwagi :
1. prawdziwy kolor elementu może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach pokazano na stronie internetowej spowodowane przez wiele czynników, takich jak jasność monitora i światła jasność.
2. Proszę pozwolić niewielkie odchylenia dla danych pomiarowych.    wysyłamy rzecz pochodzi z numerem przesyłki, które mogą być śledzone stan przesyłki cała podróż.podczas składania zamówienia, plase wybrać sposób dostawy i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty (z wyjątkiem darmowa wysyłka). Generrally wyślemy przedmiot w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu płatności, jeśli nad czasu będziemy informować w advance.nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane.należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. my nie wiil zwrot opłat dla odmówili przesyłek.koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.jeśli chcesz do zwrotu lub wymiany, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty. ponadto, przed powrotem, pierwsze należy potwierdzić z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym numer zamówienia, nasze informacje o odbiorcy. po powrocie prześlij nam odpowiedni numer śledzenia.nabywca będzie odpowiedzialny za opłaty wysyłki do zwrotu lub wymiany przedmiotów.zapewniamy 12-miesięcznej bezpłatną konserwację urządzenie do masażu, w tym czasie, jeśli element uszkodzony przez siebie, kupujący może wysłać do nas naprawy za darmo, potrzebują kupujący zapłacić powracającego koszt wysyłki. jeśli element uszkodzony przez człowiek się, dostarczamy również konserwacji dla części, koszty dla części i wysyłka, potrzeby kupującego do zapłaty.przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić je JAK NAJSZYBCIEJopinie są dla nas bardzo ważne.

Datasheet

Nazwa marki:
Beidol
Numer modelu:
0601090
Materiał:
natural konjac
Rozmiar:
70*40mm
Ilość:
1pcs
Typ artykułu:
Kosmetyczne puff
Feature:
4 Colors Natural Konjac Sponge Facial Care Cleaning Washing Sponge
Feature1:
Konjac Sponge Facial Care
Feature2:
Washing Sponge Cosmetic Puff
Feature3:
Cleansing Pores Sponge Puff
Feature4:
Washing Sponge Cosmetic Puff Whitening Deeply Cleansing Pores Sponge P
Feature5:
Facial Care Cleaning Washing Sponge Cosmetic Puff Whitening Deeply Cle
Feature6:
Sponge Facial Care Cleaning Washing Sponge Cosmetic Puff Whitening Dee
Feature7:
Semicircle Dry 100Natural
Feature8:
Washing Puff Semicircle Dry 100% Natural Giantarum Konjac Sponge Konny
Feature9:
Sponge Cosmetic Sponge

Produkty powiązane