• Rookie
Darmowa Wysyłka>>>>> 8-9mm Tahitian Czarny Natural Naszyjnik Z Pereł 18 AAA

Darmowa Wysyłka>>>>> 8-9mm Tahitian Czarny Natural Naszyjnik Z Pereł 18 AAA

€ 24.08
Ilość produktu
w magazynie

zapraszamydo Zakupu Hurtowego
hurtownie Pozytywną cenę artykułu
kolor : pls sprawdzić zdjęcie
to jest Ostateczna fix hurtownie cenę, jeśli potrzebujesz hurtowego, my oferujemy duże zniżki, chodź!! tylko prosimy o kontakt ze mną, dzięki!
integralności + marka + obsługa = 100% satysfakcji
sprzedaliśmy dziecko fabryka produkcji, bezpośredni-to-kupującego! zaoszczędzić sporo w środku cyklu sprzedaży i kosztów operacyjnych, możemy pozwalają uzyskać najniższą cenę super platinum experience. Takie rzeczy są wszystkie rzemiosła, ręcznie wykonane przez lokalnych Tybetański lub rzemieślnik przy użyciu Tybet Nepal Srebra i kamieni naturalnych, takich jak Turquoise, koral, agat, kryształ itp, jeśli ludzie noszą takie udoskonalić i piękna biżuteria handmade, taka biżuteria może uzyskać dobre duchy z natury. ale przyklejania punkt jest, jeśli można znaleźć własną czystej ziemi w twoim sercu i Tybet na głowie! wysyłka
Postal service w Chinach Osiągnąć do 12-25 dni,
EMS Osiągnąć do 7-14 dni,
DHL Osiągnąć do 4-10 dni,
sprzedaż hurtowa promocji tanie zasady
wszystkie elementy zakwalifikować się do naszych 30 dni gwarancji satysfakcji, chyba że podano inaczej w produkcie aukcji. wszystkie elementy są gwarantowane, aby być w zupełnie nowym stanie technicznym w otrzymaniu zakupu. jeśli są jakieś problemy lub jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z pozycji, prosimy o natychmiastowy kontakt, dzięki czemu możemy zaoferować wymianę lub zwrot towaru.
UWAGA : Wszystkie przedmioty zwrócone powinny być w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi akcesoriami, formalności, i treści pierwotnie wysłane z pozycji. szkody spowodowane przez kupującego nie będą objęte polityką.

Datasheet

Typ artykułu:
Naszyjniki
Grzywny lub mody:
Moda
Numer modelu:
AAA
Pearl kształt:
Owalne
Wisiorek rozmiar:
mm
Naszyjnik typu:
Łańcuszki naszyjniki
Styl:
Klasyczny
Metale typu:
Posrebrzane
Długość:
inch
Kształt 's wzór:
Okrągły
Typ łańcucha:
Wąż łańcuch
Pearl typu:
Perły słodkowodne
Płeć:
Kobiety
Materiał:
Pearl
Item Type:
Necklaces
Fine or Fashion:
Fashion

Produkty powiązane