• Rookie
15.2 CM * 15.2 CM YJZT Shark Kochanka Na Pokładzie Magnes Naklejki Vinyl Samochodów Naklejka Naklejki Zabawy Czarny/Srebrny C10-00573

15.2 CM * 15.2 CM YJZT Shark Kochanka Na Pokładzie Magnes Naklejki Vinyl Samochodów Naklejka Naklejki Zabawy Czarny/Srebrny C10-00573

€ 1.60
Ilość produktu
w magazynie

15.2 CM * 15.2 CM YJZT Shark Kochanka Na Pokładzie Magnes Naklejki Vinyl Samochodów Naklejka Naklejki Zabawy Czarny/Srebrny C10-00573zastosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut.
twój naklejka ma 3 części :
Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu
1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany.
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces.

Datasheet

Typ artykułu:
Naklejki
Pozycja średnicy:
0cm
Długość produktu:
0cm
Rodzaj naklejki:
Kreatywne naklejki
Kategoria:
Naklejki
Pozycja szerokość:
15.2cm
Model:
Znak ostrzegawczy
Typ:
Klej naklejki
Projekt:
Słowa
Opakowanie:
Nie pakowane
Pozycja wysokość:
15.2cm
Nazwa modelu:
C10-00573
Naklejki umieszczenie:
Okno
Is_customized:
Tak
Nazwa marki:
YJZT
Rodzaj materiału:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Stickers

Produkty powiązane