• Rookie
15*6.1 CM 5.56 Ammo AR-15 Szturmowe M16 Karabin Pistolet Samochód Naklejka Naklejka Zabawy Motocykl Naklejki Car Styling Czarny/srebrny C1-0216

15*6.1 CM 5.56 Ammo AR-15 Szturmowe M16 Karabin Pistolet Samochód Naklejka Naklejka Zabawy Motocykl Naklejki Car Styling Czarny/srebrny C1-0216

€ 1.00
€ 1.32
Ilość produktu
w magazynie

szt szt szt szt szt szt szt szt15*6.1 CM 5.56 Ammo AR-15 Szturmowe M16 Karabin Pistolet Samochód Naklejka Naklejka Zabawy Motocykl Naklejki Car Styling Czarny/srebrny C1-0216zastosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut.
twój naklejka ma 3 części :
Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany.
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces.uwaga : srebrzystobiały jest biały. ponieważ mają efekt odblaskowy. efekt odblaskowy wyświetlacz jest biały
to jest i czarny krewnego. proszę zrozumieć. dziękuję bardzo  wysyłka :
1. China Post Zwyczajnego Small Packet Plus. chiny Post Registered Air Mail. The czas wysyłki podczas Wakacje lub Niestandardowe Sezon może być dłuższy niż zwykle czas. należy dodać kolejne 5-10 dni jako opóźnienie. (Gdy kupujący zamówień mniej niż 7 dolarów. będziemy wysyłać China Post Zwyczajnego Small Packet Plus. to nie jest na żadnym innym strona może zapytać o śledzenie informacji. ogólnie może osiągnąć 20 do 60 dni).o Nasnie wahaj się skontaktować się z nami w każdej chwili przed i po dokonaniu zakupu; jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta. mamy powrót nasze zaangażowanie z fantastyczną obsługą, 100% pełny zwrot pieniędzy i gwarancję satysfakcji klienta.oferty Z Ufnością!     

Datasheet

Typ artykułu:
Naklejki
Is_customized:
Tak
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Nazwa modelu:
C1-0216
Kategoria:
Naklejki
Pozycja szerokość:
15cm
Rodzaj naklejki:
Karoserii
Projekt:
Słowa
Model:
Numer/list
Typ:
Klej naklejki
Pozycja wysokość:
6.1cm
Długość produktu:
0cm
Pozycja średnicy:
0cm
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa marki:
YJZT
Rodzaj materiału:
Vinyl
Ships From:
China
Sticker:
Car Sticker
Color:
Black/Silver

Produkty powiązane