• Rookie
Najnowszy QILEFU rower górski stop + 3 K carbon fiber sztyca drogowego rower węgla sztyce MTB części rowerowe 27.2/ 30.8/31.6*350/400mm

Najnowszy QILEFU rower górski stop + 3 K carbon fiber sztyca drogowego rower węgla sztyce MTB części rowerowe 27.2/ 30.8/31.6*350/400mm

€ 8.72
Ilość produktu
w magazynie

Opis i materiałów Materiał : pełna c Arbon Fiber + Stop głowy Bolt : dwie śruby styl Średnica : 27.2/30.8/31.6mm (Proszę powiedz mi swoje potrzeby rozmiar podczas składania zamówienia w porządku "notatki", w przeciwnym razie, będziemy losowo dostawy) Długość : 350/400mm(Domyślnie 350mm) Przesunięcie : około 0mm Kolor : Takich jak na zdjęciach Wykończenie : matt/połysk(Domyślnie Połysk) Waga : około250g (27.2*350 MM) Rower typ : Górski/rower szosowy Jeden Rok jakości Gwarancji Przeszedł EN14766, EN14781 standardów i japonia JIS normy.Zauważ : Chiny Post Air Mail jest bardzo powolny, średni czas dostawy wynosi około 30 dni, ale czasami trzeba czekać około 45-60days.If trzeba nasz produkt w trybie pilnym, proszę nie wybrać chiny wysyła lotniczą poczta. Radzimy wybierać EMS. Poświęcamy nas do wysokiej jakości, ale z tanie ceny węgla części rowerowe, zapraszamy współpracowników na całym świecie hurtowego i wykonane na zamówienie. Co więcej, możemy przyjąć DIY dla produktów, takich jak dodać swoje imię, zmienić kolor i twój woli wzór.Wysyłka :
1 przesyłka jest za pośrednictwem poczty powietrza, jeśli pakiet waga jest więcej niż 2 kg lub pakiet rozmiar jest większy niż 90 CM, będziemy używać EMS etc lub statek z dwóch działek lub więcej paczek pocztą lotniczą.
2 instrukcja : waga i rozmiar obchodziliśmy w szczegóły pakietu nie jest rzeczywisty rozmiar i ciężar towarów, jeśli potrzebujesz poznać rzeczywistą wagę i rozmiar, po prostu trzeba skontaktować się z nami.3 czas dostawy :
1) transport krajów rozwiniętych wynosi około 7-45 dni
2) zdalne krajów jest o 2-8 tygodni4 jeśli nabywca chce używać więcej szybszą metodę wysyłki, jak EMS, DHL, etc, proszę kontaktować się z nami o zwiększyć wysyłkę.
5 instrukcja : wysyłka czas jest zależy od kupującego odprawy celnej lub siły wyższej. Jeśli kupujący nie odbioru towaru w długim czasie, mamy nadzieję, że nabywca może skontaktować się z celnego lub lokalnego urzędu pocztowego, w celu uzyskania towary wkrótce.
Usługi po sprzedaży :
Będziemy sprawdzić jakość towarów przed wysyłką. Jeśli istnieją pewne nieoczekiwane problemy zdarzyć, mamy nadzieję, że do rozwiązać problemy z kupującym poprzez przyjazny w następujących sposobów :
1 jeśli jest problem z jakością, kupujący może złożyć twierdzą w ciągu 15 dni po otrzymaniu towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub wideo i inne dowody do sprzedawcy do identyfikacji.
2 człowieka uszkadzać, kupujący wziąć pełną odpowiedzialność.
3 jakość produktu programu przetwarzania :
1) nabywca zwrócić towar do nas i odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotu; po otrzymaniu towaru, wyślemy nowy produkt, aby kupujący i zapłacić za ponowne koszt wysyłki.
2) jeżeli towary (łączna cena w tym wysyłka jest mniej niż 10 USD) ma problemy z jakością, będziemy ponownie nowy produkt w kupującego kolejne zamówienie; jeżeli nabywca nie plan, aby nowy rozkaz w najbliższej perspektywie, kupujący mogą płacić ponownie wysyłać wysyłki koszt i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.
Podatek :
Płacenia podatku jest obowiązkiem każdego obywatela, klirens jest w gestii kupującego,Kupujący muszą odpowiedzialny za wszystkie podatki.

Datasheet

Nazwa marki:
QILEFU
Średnica:
27.2 ; 30.8 ; 31.6mm
Długość (mm):
350 / 400mm (default 350mm)
Materiał:
carbon+alloy
Offset:
approx 0mm
Finish:
matt ; gloss (default gloss)
State:
100% new

Produkty powiązane