• Rookie
100g/butelka czarny toner kompatybilny CF218/223 Dla HP LaserJet Pro M104a/M104w/M132fn/M132nw/M132fp/M132fw/M132a drukarki

100g/butelka czarny toner kompatybilny CF218/223 Dla HP LaserJet Pro M104a/M104w/M132fn/M132nw/M132fp/M132fw/M132a drukarki

€ 8.10
Ilość produktu
w magazynie

pakiet zawiera 1 X butelka 100g toner proszek do napełnianiazasobnik wkładu Kod : dla HPCF218/223praca W Modeli Drukarek : dla HP Lasejet Pro M104a/M104w/M132fn/M132nw/M132fp/M132fw/M132akolor : Czarnynetto Wight : 100g/butelkafunkcja : oszczędność Kosztów, brak uszkodzeń drukarki, wysoka jakość druku, niskiej emisji dwutlenku węgla przyjazne dla środowiska.uwaga : Należy Unikać bezpośrednio kontaktując się z twoich oczach lub skóry. upewnij się, że twój wkład jest nadającego się przed uzupełnianie.
jak poznać swój wkład jest wielokrotnego użytku?
istnieją 2 otwory na cartridhes wielokrotnego napełniania, większy jeden jest, aby redill nowy proszek i samller jeden jest, aby wlać używane w lewo w proszku .
instrukcją napełniania :
1. ostrożnie wyjąć nabój z drukarką.
2. the wylot proszku odpadów w dół i pionowo od góry do dołu i toner, delikatnie wklepać toner kilka razy, następnie okrągła plastikowa osłona otwarty wylot proszku odpadów, raz wewnątrz odpadów wszystkie wylewa się, wlać czyste niektóre, z pokrywką.
3. Otworzyć górną część proszku usta, a także mocno w dół i delikatnie wklepać resztkowego proszku węgla z niego, i za pomocą worek do przechowywania całości, w przypadku zanieczyszczenia.
4. będzie gotowy do przyłączenia się do butelkowanej przed otwarciem pokrywy przed trudno wstrząsnąć i wewnętrznej stronie kasety z tonerem toner jest jednolita, otworzyć wyrównanie proszku portu zasilającego do kranu do butelki, gdy wszystkie pokrywy może być.
5. Print test na maszynie, po dodaniu toner, ale także kilka równoległe wstrząsnąć bębna, tak, że rozmieszczenie węgla proszek równomiernie wewnątrz niego.
wskazówka :
podczas dodawania w proszku, czy środków ochronnych, aby uniknąć węgla proszek wdychane do ludzkiego ciała
odpadów proszku w proszku odpadów bin musi być traktowane czyste, w przeciwnym razie będzie produkować proszku wycieku, i proszku odpadów drum core będzie również zmniejszyć tarcie drum core życie. wstępnie sprzedaży i po sprzedaży & #65306; Swobodnie zostaw nam wiadomość, jeśli masz jakiekolwiek pytania płatnościjeśli u mieć jakieś problemy na płatności, pls odnoszą się bezpośrednio : wysyłka1. Wysyłka sposób : Normalnie, radzimy Chiny Post Registered Air Mail, który jest avilable na śledzenia.2. Wysyłamy out : 1-5 dni po otrzymaniu płatności. potrzebujemy czasu, aby zapakować i radzić sobie z spedytora od zleceń i czasami są święta lub weekendu, pls zrozumieć.3. Czas Tranzytu : 10-39 dni różnią się od różnych obszarachuwaga : Czasami może to opóźnić ze względu na niektóre problemy przed przypadkowym. Pls o kontakt, jaktak szybko, jak to możliwe. jeśli nie otrzymywać rzeczy na planie, a my rozwiązać problem tilljesteś zadowolony.informacje zwrotne-jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, dziękuję, aby zostawić nam pozytywnej informacje zwrotne 5 gwiazdek.-jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, TO skontaktuj SIĘ z nami PRZED opuszczeniem negatywną opinię. będziemy ci satysfakcjonujące rozwiązanie.jeśli u mieć jakieś problemy na sugestie, pls odnoszą się do : powrotnej i Gwarancji : ponownie wysyłać swobodnie lub Zwrot w pełni w przypadku pakietu brakujące lub produkty nie może pracować.

Datasheet

Typ:
Toner proszek
Kolorowe:
Nie
Numer modelu:
CF218/223
Kompatybilny marka:
Hp
Zastosowanie urządzenia:
Drukarka laserowa
Funkcja:
Kompatybilny
used in printer model:
For HP LaserJet Pro M104a/M104w/M132fn/M132nw/M132fp/M132fw/M132a
toner powder weight:
100g / bottle
color :
black

Produkty powiązane